
Мотоблок дизельний MB-1100A-ZX TT AGRO MOTO (редукторний), двигун 178F (6 к.с.), GREEN
27 356,05 ₴
- В наявності
- Код: 27313
+380 (67) 880-77-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мотоблок дизельний MB-1100A-ZX TT AGRO MOTO (редукторний), двигун 178F (6 к.с.), GREEN призначений для обробки невеликих земельних ділянок. У мотоблоці встановлений двигун 178F із потужністю 6 л.с. Це надійна функціональна техніка, яка має безліч позитивних характеристик. Використання мотоблоку дизельного МВ-1100А-ZX має низку переваг: - мотоблок MB-1100A-ZX TT AGRO MOTO оснащений потужним двигуном та надійною системою охолодження, які дозволяють використовувати техніку для довготривалої безперебійної роботи;
- техніка є багатофункціональною, застосовується для здійснення різноманітних професійних завдань, починаючи з обробки землі та закінчуючи перевезенням вантажів;
- Завдяки наявності повітряного фільтра, що запобігає забруднення двигуна, мотоблок може використовуватися в складних умовах, наприклад в запиленому середовищі;
- техніка відрізняється компактністю та зручністю експлуатації, оснащена зручними ергономічними ручками, тому з керуванням такого агрегату впорається навіть новачок;
- Завдяки можливості оснащення мотоблоку різноманітними аксесуарами та роз'ємами забезпечується універсальність його застосування. За допомогою багатофункціональної техніки можна виконати більший обсяг робіт, аніж при використанні ручних пристроїв. Мотоблок дизельний MB-1100A-ZX TT AGRO MOTO може використовуватися для обробки важкодоступних ділянок поблизу паркану, кущів, дерев тощо, це робить техніку унікальною серед професійного сільськогосподарського обладнання такого типу. Мотоблок дизельний MB-1100A-ZX TT AGRO MOTO відрізняється високою надійністю, його моторесурс складає 3 тис. годин, розрахований на 6-7 років активного використання. Дискретний датчик аварійно-низького рівня олії не дає запустити двигун за низького рівня олії. Техніка оснащена чавунним картером двигуна, який нечутливий до перегріву, багатодискове зчеплення посилює передачу моменту, що крутить, і забезпечує плавність ходу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TT AGRO MOTO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Марка двигуна | 178F |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 6 к. с. |
| Об'єм двигуна | 296 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 2800 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм масляного бака | 1.1 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 810 мм |
| Висота | 980 мм |
| Вага | 115 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 115 |
| Об'єм двигуна, см3 | 296 |
| Продуктивність, Га/год | 0.4 - 0.8 |
| Тип двигуна | Чотиритактний |
| Обсяг паливного бака, л | 3.6 |
| Комплектація | Фреза — 3 секції по 4 ножі (на кожен бік), диски (маркери), зчеплення універсальне, сошник |
| Тип палива | Дизельне паливо |
| Обороти двигуна, об/хв | 2800 |
| Тип запуску | Ручний стартер |
| Витрата палива, г/кВт*год | 225 |
| Ширина колії, мм | 400 - 550 |
| Повітряний фільтр | Інерційно-оливного типу |
| Зчеплення | Багатодискове, маслинконтактне |
| Глибина обробки, мм | 150 - 300 |
| Ширина обробки, мм | 1050 |
| Радіус розвороту, мм | 500 |
| Кількість фрез | (3+1х4)х2 |
| Категорія | Мотоблок |
| Тип охолодження | Повітряне |
| Тип редуктора | Планетарні пари (чугун) |
| Система змащення | Розбризкування |
| Регулювання керма | Регулювання керма вгору/вниз на 135°, ліворуч/праворуч на 180° |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ), мм | 980 х 560 х 840 |
| Швидкість руху (назад), км/год | 2 |
| Швидкість руху (вперед), км/год | 3.5 - 7 |
| Розмір коліс | 4.00х10 |
| Робоча швидкість фрезерування, км/год | 1.5 - 3 |
| Об'єм оливи двигуна, л | 1.1 |
| Об'єм олії редуктора, л | 2.6 |
| гарантія | 12 місяців |
| Потужність двигуна, к.с. | 6 |
| Країна-виробник | Китай |
| Ступиця шестигранна, мм | 32 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 356,05 ₴





