
Картоплекопалка TT AGRO MOTO 2-х ексцентрикова під ремінь
9 729,34 ₴
- В наявності
- Код: 9324
+380 (67) 880-77-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картоплекопалка TT AGRO MOTO під ремінь (2-х ексцентрикова) забезпечує збирання врожаю картоплі, цибулі, часнику та інших коренеплодів. Встановлюється на важкі мотоблоки із двигунами водяного охолодження. Використовується на легких та середніх ґрунтах з невисокою вологістю.
Картоплекопалка встановлюється на мотоблок за допомогою вузла зчеплення. При роботі мотоблока момент, що крутить, від двигуна через ремінь передається на провідний шків картоплекопалки, далі на активний ніж і стресне решето. Регулювання глибини викопування картоплі можливе зміною висоти коліс. Ширина захвату копалки 39 см. Вага 45 кг.
Картоплекопалка 2-х ексцентрикова є модернізованим аналогом одноексцентрикової картоплекопалки вібраційної під ремінь.
Відмінності від одноцентрикової картоплекопалки:
оснащена вже двома ексцентриками;
- подовжена рама;
- Є можливість регулювання висоти гуркоту;
- Збільшено розмір гуркоту.
Завдяки оснащенню копалки двома ексцентриками на втулках, що амортизують, один з яких приводить в дію гуркіт, а другий активну лопату, створюються більш плавні коливальні рухи між рухомими частинами. Це є необхідною умовою для дбайливого очищення коренеплоду від землі та суттєво зменшує передачу вібрації на мотоблок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TATA |
| Країна виробник | Китай |
| Бічні диски | Ні |
| Глибина викопування | 20 см |
| Продуктивність | 0.2 га/год |
| Ширина захвату ножа | 40 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 760 мм |
| Маса | 45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 45 |
| Довжина: | 730 |
| Продуктивність, Га/год | 0.15 - 0.2 |
| Робоча глибина, см | 20 |
| Розміри | 760 x 650 x 730 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Навісне обладнання |
| Ширина | 650 |
| Ширина захвату культивації, см | 39 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 729,34 ₴





