
Набір латок TT AGRO MOTO 24*35мм - 12шт, 32*50мм - 6шт, діаметр 25мм - 6шт (C-YP3401-NT(E))
81,55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 59615
+380 (67) 880-77-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір латок TT AGRO MOTO 24*35мм – 12шт, 32*50мм – 6шт, діаметр 25мм – 6шт чорного кольору призначений для швидкого усунення дрібних проколів у діагональних та радіальних шинах різних транспортних засобів: мотоциклів, велосипедів, мотоблоків.
Латки доступні в цьому наборі комплектуються прямокутної форми розміром 24*35 у кількості 6шт, а також 1 велика розміром 32*50 мм. Дані латки дозволять оперативно усувати конкретні пошкодження в камерах, а клей, який надійно зафіксує латку в місці проколу.
У комплекті доступні латки кружки діаметром 25мм у кількості 12 штук. На одній пластині розташовано по 6 кружків. Дуже зручна форма, особливо для велосипедних камер. Клей легко наноситися на поверхню латки, потім кріпитися до місця проколу камери або шини.
Латки є незамінним помічником у швидкому ремонті камери транспортного засобу. Саме тому вони популярні, а також зарекомендували себе як добрий і надійний спосіб усунення пошкоджень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TATA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.085 кг |
| Застосування матеріалу | Мікроавтобуси, Легкові автомобілі, Сільгосптехніка, Позашляховики, Вантажні автомобілі |
| Матеріал | Гума |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір |
| Ширина | 24 мм |
| Гарантія | 30 днів. Обмін/повернення товару протягом 14 днів |
| Категорія запчастини | Шиномонтажні матеріали |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 25 |
| Довжина: | 35 |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | 24*35мм - 12шт, 32*50мм - 6шт, діаметр 25мм - 6шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81,55 ₴




