
Набір латок TT AGRO MOTO 24*35мм (C-YP3223)
68,76 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 59613
+380 (67) 880-77-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір латків TT AGRO MOTO 24*35 мм чорного кольору ідеально підходить для швидкого усунення проколів у діагональних та радіальних шинах різних транспортних засобів: мотоциклів, мотоблоків, автомобілів.
Латки доступні у комплектуються прямокутної форми розміром 24*35 у вигляді пластин загальною кількістю 100 шт.
Універсальність даних латок дозволять оперативно усувати характерні ушкодження у камерах.
Перевагою є даного набору є те, що кожна латка просочена клеєм, який надійно латку в місці проколу.
Латки є незамінним помічником у швидкому ремонті камери транспортного засобу.
Саме тому вони популярні, а також зарекомендували себе як добрий і надійний спосіб усунення пошкоджень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TATA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.1 кг |
| Довжина | 35 мм |
| Застосування матеріалу | Мікроавтобуси, Легкові автомобілі, Сільгосптехніка, Позашляховики, Вантажні автомобілі |
| Матеріал | Гума |
| Стан | Новий |
| Тип | Латки |
| Ширина | 24 мм |
| Гарантія | 30 днів. Обмін/повернення товару протягом 14 днів |
| Категорія запчастини | Шиномонтажні матеріали |
| Комплект шт. | 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68,76 ₴




