
Ніж різальний YSTH-C071 YBX для бензокоси
234,51 ₴
- В наявності
- Код: 10833
+380 (67) 880-77-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж різальний YSTH-C071 YBX для бензокоси це ідеальний аксесуар для садового або сільськогосподарського використання.
Основне призначення цієї насадки є розпушувати сухі ділянки землі.
Насадка виготовлена з високоякісного металевого матеріалу, міцного та довговічного, що забезпечує тривалий термін служби.
Відрізняється простотою установки та зручна в експлуатації.
Ніж ріжучий підходить до техніки будь-яких виробників, у яких посадковий діаметр 25мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TATA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Застосування | Мотокоса |
| Тип | Ніж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35 |
| Висота кожуха, мм | 16 |
| Внутрішній діаметр кожуха, мм | 46,8 |
| Гарантія | 30 днів. Обмін/повернення товару протягом 14 днів |
| Діаметр диска | 216 |
| Довжина: | 23 |
| Зовнішній діаметр кожуха, мм | 216 |
| Колір | Червоний з чорним |
| Кількість ножів на диску, шт. | 2 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Міжцентрове кріплення отвору кожуха, мм | 49 |
| Різальний елемент | Ніж |
| Ширина | 17 |
| Загальні | |
| Висота | 4 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ширина косіння | 21.6 см |
| Особливості диска/ножа | |
| Діаметр посадки диска/ножа | 25 мм |
| Заточення диска/ножа | Однобічна |
| Кількість зубців | 2 шт. |
| Мульчування | Да |
| Перфорація | Немає |
| Переможецьові напайки | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 234,51 ₴




