-61%

Ніж різальний YSTH-C068 YBX для бензокоси
108,78 ₴
42,62 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 10836
+380 (67) 880-77-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж ріжучий YSTH-C068 Y-BOX для бензокоси представляє диск з 6 гострими вигнутими в різні боки лезами.
Дана конструкція леза придумує універсальність та простоту у використанні, а також робить його необхідним аксесуаром для Вашого садового інструменту.
Диск можна використовувати для тримера та мотокоси, підходить для скошування трави, чагарників та іншої рослинності.
Ножі виготовлені із міцних матеріалів, що збільшує термін його служби.
При обертанні диска унеможливлює намотування трави на поверхню ножів.
Ніж ріжучий підходить до техніки будь-яких виробників, у яких посадковий діаметр 25мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TATA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Ніж |
| Застосування | Мотокоса |
| Загальні | |
| Висота | 0.6 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ширина косіння | 11 см |
| Особливості диска/ножа | |
| Мульчування | Ні |
| Кількість зубів | 6 шт. |
| Діаметр посадки диска/ножа | 25 мм |
| Заточка диска/ножа | Двостороння |
| Побідитові напайки | Ні |
| Перфорація | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03 |
| Гарантія | 30 днів. Обмін/повернення товару протягом 14 днів |
| Діаметр диска | 107 |
| Кількість ножів на диску, шт. | 6 |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42,62 ₴




