Безкоштовна доставкаПодарунок

Пила акумуляторна TM-CS408Li TT AGRO MOTO, 16дюймів, 21V 2 АКБ (4A; 4A), зарядний пристрій
5 915,54 ₴
- В наявності
- Код: 46011
+380 (67) 880-77-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 217,76 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Пила акумуляторна TM-CS408Li TT AGRO MOTO, 16дюймів, 21V 2 АКБ (4A; 4A), зарядний пристрій»
Пила акумуляторна TM-CS408Li TT AGRO MOTO, 16inch, 21V 2 АКБ (4A; 4A) - являє собою посилену версію інструменту, спеціально розроблену для виконання складних та вимогливих завдань з обрізання та розпилювання. З 16-дюймовим лезом та напругою 42V, ця пила забезпечує видатну продуктивність та міцність для різних професійних та домашніх проектів.
Ключовими особливостями цієї моделі є два потужні акумулятори ємністю 4A кожен забезпечують можливість продовжувати роботу при зарядці одного з акумуляторів. Це особливо корисно при довгострокових проектах, що потребують високої надійності.
Два зарядні пристрої в комплекті роблять заряджання акумуляторів максимально швидкою. Вбудований захист від короткого замикання та перегріву продовжить термін служби батарей та забезпечить безпечну експлуатацію.
Ергономічний дизайн пили забезпечує комфорт у використанні, додатково посилена ручка підвищує керованість, а знижений рівень вібрації робить роботу комфортною навіть тривалий час.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TATA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 40 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість обертів | 8000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 0.19 мл |
| Рівень шуму | 87 дБ |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Гальмо ланцюга | Ні |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 40 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 2.5 к. с. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5.2 |
| Вага в упаковці, кг | 6.2 |
| Габарити паковання, см | 47*29*23 |
| Довжина шини, см | 40 |
| Інструкція | Да |
| Категорія | Ланцюгова пила |
| Кількість обертів двигуна, об/хв | 8000 |
| Комплектація | Пила; 2 АКБ (4A;4A); зарядний пристрій |
| Потужність двигуна, кВт | 1.8 |
| Напруга, В | 40 |
| Об'єм масла, л | 0.19 |
| Плавний пуск | Немає |
| Мастило ланцюга | Насос |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип альтернатора | Безщітковий |
| Рівень шуму, дБ | 87 |
| Ланцюг, inch/inch/шт. | 3/8/59 |
| гарантія | 12 місяців (АКБ — 6 місяців). Обмін/повернення товару впродовж 14 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 915,54 ₴










