
Ніж різальний YSTH-C062 YBX для бензокоси
285,64 ₴
- В наявності
- Код: 10831
+380 (67) 880-77-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж ріжучий YSTH-C062 Y-BOX для бензокоси є диском фрези з 6 гострими лезами. Універсальність та простота у використанні робить його необхідним аксесуаром для Вашого садового інструменту.
Диск можна використовувати для тримера та мотокоси, підходить для скошування трави, товстої порослі, чагарників.
Виготовлений із міцних матеріалів, а також має захист від попадання твердих предметів на леза диска.
Ніж ріжучий підходить до техніки будь-яких виробників, у яких посадковий діаметр 25мм.
При обертанні диска унеможливлює намотування трави на поверхню ножів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TATA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Застосування | Мотокоса |
| Тип | Ніж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 |
| Гарантія | 30 днів. Обмін/повернення товару протягом 14 днів |
| Діаметр диска | 150 |
| Довжина: | 73 |
| Матеріал | Метал |
| Ширина | 1 |
| Загальні | |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ширина косіння | 15 см |
| Особливості диска/ножа | |
| Діаметр посадки диска/ножа | 25 мм |
| Заточення диска/ножа | Двостороння |
| Кількість зубців | 6 шт. |
| Мульчування | Немає |
| Перфорація | Да |
| Переможецьові напайки | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285,64 ₴




