Безкоштовна доставкаПодарунок

Газонокосарка акумуляторна TTG8A107-J 20V (2 АКБ 4Ач + зарядний пристрій)
9 249,75 ₴
- В наявності
- Код: 46027
+380 (67) 880-77-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 231,42 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Газонокосарка акумуляторна TTG8A107-J 20V (2 АКБ 4Ач + зарядний пристрій)»
Газонокосарка акумуляторна TTG8A107-J є гарним помічником для дачної ділянки. Універсальність використання полягає в тому, що газоконокосаркою можна використовувати замість тримера для рівного укосу трави на ділянках до 700 м2.
Регулювання висоти стрижки має 6 налаштувань. Простота в роботі одна з ключових особливостей полягає в безщітковому двигуні потужністю 3300 об/хв при мінімальних навантаженнях. Травозбірник на 50 літрів дозволить вмістити досить скошеної трави, і має індикатор наповнення бака.
Ручка газонокосарки має приємну губку, ергономічний дизайн та легко складається.
Газонокосарка використовує 2 акумулятори по 4 Ач з номінальною напругою 20В кожен. Використання двох батарей продовжить час роботи на ділянці.
Індикатор заряду батареї розташований біля ручки газонокосарки поінформує про рівень заряду батарей. У комплект поставки входить зарядний пристрій, за допомогою якого можна відразу зарядити обидва акумулятори.
Однією з переваг цієї газонокосарки є наявність функції мульчування, яка особливо буде корисна фермерам у різних ситуаціях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TTG |
| Країна виробник | Китай |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Висота скошування | 25 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Комплектація | З акумулятором і зарядним пристроєм |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 75 мм |
| Мульчування | Так |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рекомендована площа | 700 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Тип травозбірника | М'який |
| Швидкість обертання ножів | 3300 об/хв |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 3300 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 249,75 ₴












