Ніж TTG для газонокосарки це ідеальний аксесуар для садового або сільськогосподарського використання.
Основне призначення цієї насадки є скошування газонів, дрібних чагарників на садовій ділянці.
Насадка виготовлена з високоякісного металевого матеріалу, міцного та довговічного, що забезпечує тривалий термін служби.
Відрізняється простотою установки та зручною в експлуатації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TTG |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Ніж |
| Застосування | Тример |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Висота | 2.5 мм |
| Ширина косіння | 43 см |
| Особливості диска/ножа | |
| Мульчування | Ні |
| Кількість зубів | 2 шт. |
| Діаметр посадки диска/ножа | 10 мм |
| Заточка диска/ножа | Двостороння |
| Побідитові напайки | Ні |
| Перфорація | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.305 |
| Гарантія | 30 днів. Обмін/повернення товару протягом 14 днів |
| Довжина: | 430 |
| Діаметр центрального отвору (мм) | 10 |
| Міжцентрове отвори кріплення, мм | 42 |
| Призначення | Для садової техніки |
| Ширина | 2.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239,03 ₴





