Безкоштовна доставкаПодарунок

Тример акумуляторний TTG8A220 20V (АКБ 4Ач + зарядний пристрій)
3 041,52 ₴
- В наявності
- Код: 46026
+380 (67) 880-77-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 231,42 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тример акумуляторний TTG8A220 20V (АКБ 4Ач + зарядний пристрій)»
Тример акумуляторний SF8A220 TTG 8A220 20V у сріблясто-чорному кольорі це ідеальний помічник для Вашої дачі, газону, садової ділянки. Унікальні функції та передові технології роблять процес косіння трави легким та ефективним.
Ергономічний дизайн ручки дозволяє без зайвих зусиль контролювати роботу. Також є захист від випадкового косіння квітів. Однією з його переваг є широка область обробки 300 мм. Тример є електричним, батарею в 4 Ач легко використовувати та перезаряджати.
Важливо пам'ятати для цієї коси рекомендується використовувати котушку з товщиною 1.6мм*5м.
При використанні котушок іншої товщини може збільшити навантаження двигуна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TTG |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ножа | 300 мм |
| Ширина скошування ліски | 5 мм |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Складна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 041,52 ₴













