Безкоштовна доставка

Мотоблок TT AGRO MOTO TT-1100AE-ZX (редукторний) на дизельний двигун 178FE (6 л.с.), колесо 4,00*8 (безповітряне)
32 213,66 ₴
- В наявності
- Код: 10809
+380 (67) 880-77-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мотоблок дизельний TT-1100AE-ZX TT AGRO MOTO призначений для обробки земельних ділянок. У мотоблоці встановлений двигун 178FЕ з потужністю 6 к.с., даний мотоблок має систему запуску електростартер, який є більш зручним у використанні. Використовується паливо: дизель.
Функціональна техніка має безліч позитивних характеристик і дозволяє отримати ряд переваг при її використанні:
- Мотоблок TT AGRO MOTO TT-1100AE-ZX оснащений потужним двигуном та системою охолодження, що дозволяє використовувати техніку для довготривалої безперебійної роботи;
- багатофункціональна техніка застосовується для здійснення професійних завдань - від обробки землі до перевезення вантажів;
— Завдяки повітряному фільтру, що запобігає забрудненню двигуна, мотоблок можна застосовувати у складних умовах — у запиленому середовищі;
- Техніка компактна та зручна в експлуатації, з керуванням такого агрегату впорається навіть новачок;
— Завдяки можливості оснащення різноманітними аксесуарами та роз'ємами забезпечується універсальність застосування мотоблоку та, відповідно, рентабельність. За допомогою багатофункціональної техніки ви зможете виконати об'єм робіт у 10 разів більше, ніж під час використання ручних пристроїв;
- Легкість в управлінні та експлуатації гарантують ергономічні, зручні ручки;
— Перемикання передач здійснюється за типом: 2 вперед, 1 назад.
— Можливість використання агрегату для обробки важкодоступних ділянок (поблизу паркану, біля кущів, дерев тощо) робить техніку унікальною серед професійного сільськогосподарського обладнання такого типу.
НАДІЙНІСТЬ МОТОБЛОКУ TT AGRO MOTO TT-1100AE-ZX:
- Моторесурс мотоблоку 3 тис. годин (розрахований на 6-7 років активного використання)
- Гарантія 1 рік
— Дискретний датчик аварійно-низького рівня олії (не дає запустити двигун за низького рівня олії)
- Металеві ручки управління
— Встановлено повітряний фільтр у масляній ванні (допомагає захистити двигун у сильно запиленому середовищі)
- Чавунний картер двигуна ( Нечутливий до перегріву)
— Багатодискове зчеплення (підсилює передачу моменту, що крутить, забезпечує плавність ходу)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TATA |
| Країна виробник | Китай |
| В комплекте оборудования | Фрези |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зчеплення | Дискове |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Максимальна ширина обробки | 105 см |
| Марка двигуна | 178FЕ |
| Мінімальна ширина обробки | 105 см |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Вітрата палітра, г/кВт*рік | 225 |
| Продуктивність, Га/ч | 0.4 – 0.8 |
| Радіус розвороту, мм | 500 |
| Регулювання керма | Регулювання керма вгору/вниз на 135°, ліворуч/праворуч на 180° |
| Робоча швидкість фрезерування, км/год. | 1.5 – 3 |
| Розмір коліс | 4.00х10 |
| Ступиця шестигранна, мм | 32 |
| Швидкість руху (вперед), км/год. | 3.5 - 7 |
| Швидкість руху (назад), км/год. | 2 |
| Ширина колії, мм | 400 – 550 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 980 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 305 куб. см |
| Об'єм масляного бака | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Потужність двигуна | 6 к. с. |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 145 |
| Довжина: | 840 |
| Кількість фрез | (3+1х4)х2 |
| Повітряний фільтр | Інерційно-олійного типу |
| Ширина | 560 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 213,66 ₴


