Подарунок на вибірПодарунок

Електросамокат із сидінням (сидіння - спинка) TTG SM 06-2 48V 500W 12AH червоний
19 597,97 ₴
- В наявності
- Код: 26079
+380 (67) 880-77-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 482,68 ₴, 429,78 ₴, 429,78 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Електросамокат із сидінням (сидіння - спинка) TTG SM 06-2 48V 500W 12AH червоний»
Електросамокат із сидінням (сидіння - спинка) TTG SM 06-2 48V 500W 12AH червоний - це неймовірно швидка, надійна та зручна в управлінні модель електросамокату.
Двигун з безщітковим мотором-ступицею 48V потужністю 500 W гарантує швидкий розгін.
Максимальна швидкість 35 км складе конкуренцію громадському транспорту при навантаженні, що рекомендується, до 120 кг.
Енергоефективність та швидка зарядка досягаються свинцево-кислотним акумулятором з ємністю 12АH.
Час повної зарядки становить 6 год – 8 год.
Запас ходу до 25 км.
Самокат з переднім електричним приводом безшумний. Ландшафт, що рекомендується - асфальтовані і дорожні покриття.
Модель TTG T06-2 48v500W оснащена гарними гальмами. Безпеку на дорозі забезпечать бічні катафоти, відбивачі та стоп-сигнал.
Потужна світлодіодна фара з спрямованим світлом добре освітлює дорогу та економічно витрачає батарею.
Гарантія на самокат – 6 місяців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TTG |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 12 мА/год |
| Вид шини | Безкамерна |
| Вікова група | Доросла |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Дистанція пробігу | 25 км |
| Колір | Червоний |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Рекомендована гранична швидкість | 35 км/год |
| Розмір в упаковці | 770х450х640 |
| Стан | Новий |
| Час зарядки | 7 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 42 |
| Вага брутто, кг | 50 |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Час повного заряджання, | 6-8 |
| Габарити загальні ДхШхВ, мм | 770х450х640 |
| Діаметр колеса | переднє 16" * 2,25", задні 10" |
| Ємність, А*год | 12 |
| Запас ходу, км | 25-30 |
| Захист від вологи | IP54 |
| Ландшафт | асфальт/грунт |
| Максимальна потужність | 500 Вт |
| Максимальне рекомендоване навантаження, кг | 100-130 кг: 120 кг |
| Максимальна швидкість км/год | 30.1 - 40 км/год: 35 км/год |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для дорослих |
| Підвіска та амортизація | Без стабілізації |
| Сидіння | Так, з підтримкою спини |
| Спосіб гальмування | Гальмівний барабан |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип АКБ | Свинцево-кислотний |
| Тип двигуна | 48V |
| Гальмовий шлях, м | 7 |
| гарантія | 6 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 597,97 ₴










