-3%

Акумулятор гелевий TT AGRO MOTO "таблетка - Yamaha - Suzuki", GT4B-5, 113*39*87 мм, помаранчевий
483,29 ₴
468,79 ₴
- В наявності
- Код: 1422
+380 (67) 880-77-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор гелевий TT AGRO MOTO "таблетка - Yamaha - Suzuki", GT4B-5, 113*39*87 мм, помаранчевий - це високоефективне джерело живлення, призначене для використання в легкій мототехніці, такій як скутери, мопеди та квадроцикли. Завдяки гелевій технології, електроліт усередині знаходиться в желеподібному стані, що забезпечує виняткову безпеку - акумулятор необслуговуваний і стійкий до вібрацій, а також до витоків. Корпус із міцного ABS пластику гарантує довгий термін служби. З ємністю 3 Ач та пусковим струмом 30А, цей 12В акумулятор забезпечує швидкий та надійний запуск двигуна. Своєчасна заміна старої батареї, що втратила свої властивості, на нову гарантує стабільну роботу всіх електричних систем і впевнений запуск в будь-яких умовах, а також запобігає передчасному зносу стартера.
Сфера застосування та повна сумісність:
Акумулятор гелевий TT AGRO MOTO "таблетка - Yamaha - Suzuki", GT4B-5 – надійне та довговічне джерело енергії, він розроблений для широкого спектру техніки:
- Скутери Yamaha - Yamaha Jog (SA16J, SA24J, SA36J, SA39J), Yamaha Vino (5AU, SA10J, SA26J, SA37J), Yamaha Gear (UA03J, 4KN), Yamaha Vox (SA31J. Маркування двигунів - 5SU, 5XN, 5ST, 3XG, A308E, A312E;
- Скутери Suzuki - Suzuki Let's II (CA1PA), Suzuki Let's 4 (CA41A, CA45A), Suzuki Let's 5, Suzuki Address V50 (4Т), Suzuki ZZ Inch Up Sport. Маркування двигунів - A196, A404, A402, F481;
- Мотоцикли та пітбайки - Yamaha TTR50E, Yamaha TTR90E, Yamaha SR400, Suzuki DR-Z70. Бензинові двигуни об'ємом 50сс, 70сс, 90сс, 400сс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1422 |
| Виробник | OUTDO |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 2.3 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
| Тип запчастини | Аналог |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Yamaha |
| Сумісність з моделлю | GT |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 87 мм |
| Довжина | 114 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2,9 |
| Габарити упаковки, мм | 114 х 39 х 87 |
| Ємність, А*год | 3 |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Напруга, В | 12 |
| Необхідність обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | Пряма |
| Вживаність | Мототехніка |
| Пусковий струм, А | 30 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип АКБ | Гелевий |
| Колір | Помаранчевий |
| гарантія | 6 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 468,79 ₴



