
Акумулятор гелевий TT AGRO MOTO "таблетка - Honda", YTR4A-BS, 113*49*85 мм, помаранчевий
543,95 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1423
+380 (67) 880-77-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор гелевий TT AGRO MOTO "таблетка - Honda", YTR4A-BS, 113*49*85 мм, помаранчевий - гелевий акумулятор, що не обслуговується, ідеально підходить для малогабаритної мототехніки, такий як мопеди і скутери. Завдяки гелевій технології він повністю герметичний і стійкий до вібрацій, що виключає витік електроліту і робить його безпечним в експлуатації. З напругою 12 і ємністю 2.3 А*ч, він забезпечує стабільний запуск двигуна, а пусковий струм 35 А гарантує надійну роботу. Корпус із міцного ABS-пластику надійно захищає від ударів та пошкоджень. Габарити 113*49*85 мм та пряма полярність полегшують встановлення. Своєчасна заміна старого акумулятора на YTR4A-BS OUTDO забезпечить безперебійну роботу електричної системи, запобігаючи несподіваним проблемам із запуском та продовжуючи термін служби інших компонентів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OUTDO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 2.3 А. г |
| Пусковий струм | 35 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип запчастини | Аналог |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 1423 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Висота | 86 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Помаранчевий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Вага (кг) | 3 |
| Габарити упаковки, мм | 115 х 49 х 86 |
| Напруга, В | 12 |
| Ємність, А*год | 2.3 |
| Вживаність | Мототехніка |
| Тип АКБ | Гелевий |
| Полярність | Пряма |
| Пусковий струм, А | 35 |
| Необхідність обслуговування | Необслуговувані |
| гарантія | 6 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 543,95 ₴


