-3%

Гелевий акумулятор TT AGRO MOTO YTX9-BS 9АH, 150*87*107mm помаранчевий, з індикатором
1 234,24 ₴
1 203,38 ₴
- В наявності
- Код: 1792
+380 (67) 880-77-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор гелевий TT AGRO MOTO YTX9-BS 9АH, 150*87*107mm помаранчевий, з індикатором - акумулятор з гелевою технологією, що не обслуговується, призначений для використання в мотоциклах, квадроциклах і скутерах. Він відрізняється повною герметичністю та високою вібростійкістю, що робить його дуже надійним та безпечним, виключаючи ризик витоку електроліту. З напругою 12 В та ємністю 9 А*год, він гарантує впевнений запуск двигуна у будь-яку пору року. Корпус із міцного ABS-пластику надійно захищає від ударів. Головною перевагою є вбудований індикатор, який дозволяє швидко та точно перевірити рівень заряду, позбавляючи необхідності використання зовнішніх приладів. Габарити акумулятора – 150х87х107 мм. Своєчасна заміна старого акумулятора на новий YTX9-BS OUTDO запобігає проблемам із запуском та забезпечує безперебійну роботу всіх електричних систем.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1792 |
| Виробник | OUTDO |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Вага | 2.437 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
| Тип запчастини | Аналог |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 150 |
| Довжина, мм | 105 |
| Додаткові характеристики | З індикатором |
| Ємність, А*год | 9 |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Напруга, В | 12 |
| Необхідність обслуговування | Необслуговувані |
| Вживаність | Мототехніка |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип АКБ | Гелевий |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина, мм | 85 |
| гарантія | 6 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 203,38 ₴




