Подарунок
-3%

Мотоблок бензиновий TT-ZX100-1 TT AGRO MOTO (редуктор), колесо 4,00 * 8 двигун 170F (7 л.с.)
17 385,15 ₴
16 873,82 ₴
- В наявності
- Код: 10433
+380 (67) 880-77-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 115,22 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Мотоблок бензиновий TT-ZX100-1 TT AGRO MOTO (редуктор), колесо 4,00 * 8 двигун 170F (7 л.с.)»
Мотоблок бензиновий TT-ZX100-1 TT AGRO MOTO (редуктор), колесо 4,00*8 двигун 170F (7 л.с.) являє собою багатофункціональне сільськогосподарське обладнання, розроблене для обробки ґрунту, посадки, підгортання та збирання врожаю на невеликих та середніх ділянках. Він широко застосовується у фермерських господарствах, на дачних ділянках та у комунальних службах для виконання різних аграрних робіт. Основними перевагами використання даної моделі є висока продуктивність завдяки потужному двигуну 170F, зручність управління та маневреність, що дозволяє легко обробляти важкодоступні ділянки. Комплектація надійними колесами забезпечує відмінну прохідність на різноманітних типах грунту. Своєчасна заміна зношених частин, особливо редуктора і двигуна, критично важлива підтримки оптимальної працездатності і продовження терміну служби мотоблока. Це запобігає раптовим поломкам, дорогому ремонту та забезпечує безпеку оператора, гарантуючи безперервність сільськогосподарських робіт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TT AGRO MOTO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | 170F |
| Мінімальна ширина обробки | 8 см |
| Максимальна ширина обробки | 10 см |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Ланцюговий редуктор |
| Зчеплення | Дискове |
| Вал відбору потужності | Так |
| В комплекте оборудования | Фрези |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія | Мотоблок |
| Модель | TT-ZX100-1 |
| Тактність двигуна | Чотирьохтактний |
| Потужність двигуна, к.с. | 7 |
| Об'єм паливного бака, л | 3.6 |
| Об'єм двигуна, см³ | 212 |
| Тип запуску | Ручний стартер |
| Тип повітряного фільтра | Олійний |
| Вітрата палітра, г/кВт*рік | 360 |
| Кількість ножів на фрезі, шт. | 24 |
| Глибина культивації, см | 24 |
| Тип паливаб | Бензин |
| Передачі | 2+1 |
| Вага в упаковці, кг | 105 |
| Ширина захоплення культивації, см | 105 |
| Оберти двигуна, об/хв | 3600 |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 1600 х 1000 х 1010 |
| Гарантія | 12 місяців, Обмін/повернення протягом 14 днів |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1010 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 1600 мм |
| Вага | 105 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вал отбора мощности | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 873,82 ₴









