
Мотоблок бензиновий MB-900-ZX TT AGRO MOTO (ремінь), двигун 170F (7 л.с.), GREEN
16 362,50 ₴
- В наявності
- Код: 27304
+380 (67) 880-77-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мотоблок бензиновий MB-900-ZX TT AGRO MOTO (ремінь), двигун 170F (7 л.с.), GREEN – це універсальний агрегат, який створений для обробки невеликих земельних ділянок. Цей багатофункціональний помічник має безліч переваг. Він дозволяє значно полегшити роботу та збільшити продуктивність праці. Завдяки можливості встановлення різноманітного навісного обладнання мотоблок бензиновий MB-900-ZX TT AGRO MOTO підходить як для культивації ґрунту, так і для транспортування вантажів. Це робить його рентабельним та необхідним придбанням. За допомогою цієї техніки можна виконати великий обсяг робіт, який просто не під силу людині за ручної праці. Ця модель мотоблока відрізняється простотою використання. З керуванням цього мотоблоку впорається навіть початківець. Ергономічні та зручні рукоятки забезпечують легкість його маневрування, а надійна система перемикання передач (2 вперед, 1 назад) робить роботу з мотоблоком максимально комфортною. Компактні розміри техніки дозволяють обробляти навіть важкодоступні ділянки, наприклад, вздовж огорож, під деревами і чагарниками або біля будівель. Міцні металеві ручки додають надійності всієї конструкції. Це вирізняє цю техніку серед аналогічного обладнання. Наявність системи охолодження та повітряного фільтра в масляній ванні дозволяє використовувати мотоблок MB-900-ZX TT AGRO MOTO у складних та дуже запилених умовах роботи. Надійність мотоблоку гарантована тривалим моторесурсом, який відповідає 6-7 рокам активної експлуатації та дорівнює 3000 годинам роботи. Гарантія на мотоблок складає 12 місяців. Безпека та довговічність забезпечуються чавунним картером двигуна, стійким до перегріву. Наявність дискретного датчика низького рівня масла дозволяє запобігти запуску техніки при нестачі мастила. Багатодискове зчеплення посилює передачу моменту, що крутить, і гарантує плавність ходу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TT AGRO MOTO |
| Тип | Мотоблок |
| Марка двигуна | 170F |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Шестеренчато-ланцюговий редуктор |
| Зчеплення | Пасове |
| Вал відбору потужності | Ні |
| В комплекте оборудования | Фрези |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 215 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм масляного бака | 0.7 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Висота | 910 мм |
| Вага | 77 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 77 |
| Об'єм двигуна, см3 | 215 |
| Тип двигуна | Чотиритактний |
| Обсяг паливного бака, л | 3.6 |
| Комплектація | Фреза — 3 секції по 4 ножі (на кожен бік), диски (маркери), зчеплення універсальне, сошник |
| Тип палива | Бензин |
| Обороти двигуна, об/хв | 3600 |
| Тип запуску | Ручний стартер |
| Витрата палива, г/кВт*год | 395 |
| Повітряний фільтр | Інерційно-оливного типу |
| Глибина обробки, мм | 80 - 300 |
| Ширина обробки, мм | 750 |
| Радіус розвороту, мм | 350 |
| Кількість фрез | (3х4)х2 |
| Категорія | Мотоблок |
| Тип охолодження | Повітряне |
| Тип редуктора | Шестереньчастий із ланцюговим приводом (чугінний) |
| Система змащення | Розбризкування |
| Регулювання керма | Регулювання керма вгору/вниз на 135°, ліворуч/праворуч на 180° |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ), мм | 910 х 455 х 650 |
| Швидкість руху (назад), км/год | 2 |
| Швидкість руху (вперед), км/год | 3.5 - 7 |
| Розмір коліс | 4.00х8 |
| Робоча швидкість фрезерування, км/год | 1.5 - 3 |
| Об'єм оливи двигуна, л | 0.7 |
| Об'єм олії редуктора, л | 1.5 |
| гарантія | 12 місяців |
| Потужність двигуна, к.с. | 7 |
| Країна-виробник | Китай |
| Ступиця шестигранна, мм | 24 |
| Вал отбора мощности | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 362,50 ₴




