
Мотоблок бензиновий MB-ZX100-1 TT AGRO MOTO (редуктор), колесо 4,00 * 8 (безповітряне), двигун 170F (7 л.с.), GREEN
17 385,15 ₴
- В наявності
- Код: 27311
+380 (67) 880-77-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мотоблок бензиновий MB-ZX100-1 TT AGRO MOTO (редуктор), колесо 4,00*8 (безповітряне), двигун 170F (7 л.с.), GREEN є багатофункціональним сільськогосподарським обладнанням для обробки невеликих і середніх ділянок. 4-тактний двигун 170F із повітряним охолодженням забезпечує високу продуктивність агрегату. Однією з головних переваг мотоблоку MB-ZX100-1 TT AGRO MOTO є його універсальність. Завдяки своїй потужності та надійності він справляється з різними завданнями, включаючи оранку, культивацію та підгортання. Безповітряні колеса забезпечують відмінну прохідність, їм не страшні проколи, що дозволяє працювати на будь-якій місцевості без побоювань, що мотоблок вийде з ладу. Редуктор мотоблока ефективно передає момент, що крутить, підвищуючи його продуктивність. Регулярна перевірка та своєчасна заміна зношених деталей критично важливі для підтримки оптимальної працездатності мотоблоку MB-ZX100-1 TT AGRO MOTO, а правильний догляд та обслуговування гарантують безпеку оператора та безперервність сільськогосподарських робіт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TT AGRO MOTO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | 170F |
| Максимальна ширина обробки | 75 см |
| Максимальна глибина обробки | 20 см |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Зчеплення | Дискове |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 215 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм масляного бака | 0.7 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 765 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Висота | 845 мм |
| Вага | 82 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 82 |
| Об'єм двигуна, см3 | 215 |
| Обсяг паливного бака, л | 3.6 |
| Ширина захвату культивації, см | 75 |
| Тип запуску | Ручний стартер |
| Витрата палива, г/кВт*год | 360 |
| Категорія | Мотоблок |
| Тип охолодження | Повітряне |
| Тип повітряного фільтра | Масляний |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ), мм | 845 х 460 х 765 |
| Розмір коліс | 4.00х8 |
| гарантія | 12 місяців |
| Потужність двигуна, к.с. | 7 |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | TT-ZX100-1 |
| Кількість ножів на фрезі, шт. | 24 |
| Глибина культивації, см | 20 |
| Вал отбора мощности | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 385,15 ₴





